| Ehe12 a întrebat:

Ce mmorpg vi s-a parut cel mai tare? unul cu romani/englezi care sa-ti trezeasca obesia ( fara metin, 4story, wow da dar spuneti si server)FUNDA direct

1 răspuns:
| Bobby711 a răspuns:

Wot daca iti faci cont pe europa joci cu persoane din UE insa jucatori sunt plini de ei nesimtiti multi boti jocul e misto jucatori sunt de **** dar intalnesti multi ro. Warframe cred ca are cea mai buna comunitate de jucatori. Toata lumea se ajuta intre ei nu exista boti exista doar incepatori daca muncesti pentru un anumit obiect etc care normal costa bani reali il poti cumpara pe gratis gen eu iti vand asta tu imi dai atata pl(asta e moneda jocului) si iti iei ce doresti+ca e si jocul misto. Sau archeage nu prea intalnesti multi romani insa jocul e misto rau poate ca nu au auzit de el sau poate cere prea mult habar nu am ce e naspa la el e ca se bazeaza destul de mult pe banii care ii bagi