| Al3xAl3xutzu a întrebat:

Ce nume sa pun unui server de metin2?

2 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Poti pune orice nume vrei sa un server de Metin2.
Dar de preferabil un nume scurt sau ceva usor de retinut sau nume prescurtat.
Metin2. sau Mt2...

| P3TR3 a răspuns:

Salut alex.
Pai daca e metin-ul tau, ar fi bine sa faci un cadou unei persoane dragi, cu numele metin-ului, la fel ca pe un lucru preferat al acelei persoane.De exemplu, pentru prietena ta, daca ii plac trandafirii...Mt2Roses, sau arta, metin2Art sau..cine stie, sunt multe altele.
2.Alte nume faine sunt numele in engleza pentru ca sunt cautate si din alte tari, cum bine stim, engleza e cea mai cunoscuta limba. EX:Metin2DogStyle,Mt2Kat, Metin2Cowers, mai inventezi nu trebuie sa fie identic.
3. Poti sa faci nume cu prescurtari din numere (astea imi plac mie mult) dar stiu si eu doar 2 laughing
ex: Metin2Neb1 sau Metin2Ten2.laughing
Mai gandeste'te si la lucrurile care iti plac tie, marca de masina, bicicleta, echipa de fotbal preferata.Ar suna bine Metin2Steaua love struck
Depinde ce preferinte ai Metin2Mercurial iar imi place, m-am gandit la firma preferata de ghete pentru fotbal laughing
Sper ca te'am facut sa iti vina idei happy
Succes, sa'mi dai si mie metin-ul, poate incep sa joc happy