| lanaaaaa a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care joaca Counter Strike?

3 răspunsuri:
| Cartof69 a răspuns:

Dar ce? Cumva discriminezi fetele? Daca le place Counter Strike, sa se joace... Ce, daca baietilor le-ar placea sa sara coarda, iar fetelor sa joace fotbal, care-i problema? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E dreptul lor sa joace orice joc vor ele. Pot sa joace jocuri de fete sau counter strke, mortal kombat sau ce vor ele cum ar fi ca noua sa ne placa sa sarim coarda dar ele sa nu ne lase sau altele. Doar nu zice joc interzis fetelor.

| Xulescuu a răspuns:

Unde scrie ca trebuie sa fii baiat sa poti juca. Am o parere normala, chiar din contra. Sunt mai dezghetate la minte decat toate fandositele.