| Andrei_Sorin_1995 a întrebat:

Ce parere aveti despre minecraft? Cine raspunde bine ii dau funda!

5 răspunsuri:
| Reb a răspuns:

Nu este chiar mare chestie... Faza este sa fii creativ... ( nu modul de joc ).

| Lut_Kanni_1996 a răspuns:

Este cel mai tare joc pe care il stiu.Si e tare ca poti sa-ti descarci moduri. Zece stele din partea mea!

| Munteanu_Vlad_1997 a răspuns:

Super tare

| AlexSava159 a răspuns:

Ba Minecraft e foarte jmecher happy
De cand joc minecrft mi-am ocupat timpul liber.
Partea cea mai tare este ca daca il cumperi poti juca online The bridges, Survival Games si alte mini-game-uri.
Daca nu il cumperi poti juca survival unde iti faci case, minezi dupa diamante si alte materiale.
Iti poti aduce si prietenii si sa jucati tot survival dar e mai amuzant in mai multi.

| AlexSava159 a răspuns:

Ba Minecraft e foarte jmecher happy.
De cand joc minecrft mi-am ocupat timpul liber.
Partea cea mai tare este ca daca il cumperi poti juca online The bridges, Survival Games si alte mini-game-uri.
Daca nu il cumperi poti juca survival unde iti faci case, minezi dupa diamante si alte materiale.
Iti poti aduce si prietenii si sa jucati tot survival dar e mai amuzant in mai multi.