| marioever a întrebat:

Ce parere aveti despre sursa aceasta; http://www.pcgarage.ro/surse/ocz/fatal1ty-series-550w/! sistemul meu este acesta:athlon x3, asrock 880-gm-le, 4g ram 1600mh, hdd 500g sata 3, dvd, 2 venturi de 80! multumesc

2 răspunsuri:
| DonKim a răspuns:

Puteai alege si ceva mai ieftin, la ce componente detii acum, dar e perfecta daca o sa vrei sa faci un upgrade la restul componentelor.

| Raizen1996 a răspuns:

Mmmmmm...da frate merge garantat eu asa cred app super calculator bv