| g3xg3m a întrebat:

Ce pot face daca imi merge FIFA 14 in reluare? Mentionez ca laptopul pe care ma joc este Intel Core i5, 2.5 ghz, memorie este de 4 gb si placa video nVIDIA de 1 gb. Eu cred ca ma pot juca lejer, insa imi merge putin in reluare.

Răspuns Câştigător
| xXSpikeXx a răspuns:

Eu cred ca jocul are buguri.
Daca vrei sa vezi daca ai compatibilitate intra pe Can You Run It si o sa vezi mai exact daca iti merge happy bafta!

1 răspuns:
| SlenderMan299 a răspuns:

Pai cred ca trebuie sa pui setarile de grafica pe medium sau low.