| ralfy123 a întrebat:

Ce pot face daca ma plictisesc si afara ploua? Dar in afara sa vina prieteni la mine si sa ne jucam nici pe comp! Ce ma pot juca singur? Ma plictisesc! Nu am ce face! Imi trebuie un joc care se pote juca singur si sa nu ma plictisesc ca pe comp ma plictisesc repede! Ajutaima?

Răspuns Câştigător
| CristianMD a răspuns:

TV, ai putea citi o carte, ai putea sa vorbesti la telefon cu prietena ta sau cu o fata. Ai putea sa stai pe net sa privesti un film online daca nu e la tv, ai putea sa ajuti pe parinti la treburi.