| yooleonard a întrebat:

Ce procesor si placa video suporta placa mea de baza? Am procesor Intel Dual Core si placa video de 1gb nVidia de 128 bit si as vrea un procesor mai bun si o placa video cu bit mai multi dar tot de un gb! AJUTTATI-MA CU NISTE SFATURI PLZ.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te poate ajuta nimeni pana nu ne spui modelul placii de baza. Pentru asta, daca nu stii ce placa este ia de pe net programelul CPU-Z (este gratuit), instaleaza-l si uita-te la mainboard in rubrica model. Ne spui denumirea de acolo si te putem ajuta.

| yooleonard explică:

Gigabyte