| DaliiLa a întrebat:

Ce programe de editat poze cunoasteti? Pentru ca Picnik, preferatul meu, se închide! Daca se poate sa nu fie cu plata, si sa fie online! Si nu vreau sa aud Photoshop!

1 răspuns:
| KostyCool a răspuns:

Kauta pe google : Programe de editat poze. Si o sa iti apara acolo multe programe online si gratis. Dar daca vrei sa faci cu machiaj, etc, cauta pe google :taaz.Intri acolo si trebuie sa iti faci cont. Apoi poti sa faci ce vrei! Fundaa?batting eyelashes