| ZuzulinaZoe1993 a întrebat:

Ce programe de editat video-uri stiti?

1 răspuns:
| Cineva2424 a răspuns:

Movie Maker- Un program de editat videouri, foarte usor de utilizat, bun pentru incepatori, nu prea are multe facilitati.Deobicei doar amatorii il folosesc.

Sony vegas pro 9 - Un program avansat de editare, foarte greu de utilizat, foarte multe facilitati, de obicei acesta il folosesc profesionistii.

Videopad-Un program de editare videouri mediu ca sa zic asa, este bunicel, poti renda si HD, are cateva facilitati smechere.

Sper ca te-am ajutat, bafta!