| GTA5 a întrebat:

Ce sa cumpar PS4 sau un calculator nou? Eu nu prea ma mai joc jocuri pe PS3-ul meu si majoc Minecraft pe calculator. Dar mai am cateva jocuri gen ets 2 si tdu2 jocuri care imi plac si nu le-am gasit pe consola.

Funda!

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

Eu zic sa iei ce vrei tu, dar sincer as alege calculatorul, ca are mai multe functii.
● Platesti jocuri daca vrei,
● Ai Steam, Origin, si cateodata sunt reduceri, mai sunt jocuri pe gratis, (cred ca e functia d-asta si pe PS4, dar nu stiu, ca nu am).
● Poti sa joci cam mai multe jocuri, poti sa joci cu volan, pedale, (tot asa, nu stiu daca pe PS4 se poate).
● Poti sa-ti iei texturi, moduri, etc. cam pe orice joc.
● Si uite o comparatie de grafica:
https://www.youtube.com/watch?v=1fUGFmmikn4

| GTA5 explică (pentru Gonrax):

Esti tare boss! Dar daca poti sa imi spui un calculator bun. Am un buget de 400 E Dupa iti dau funda!

| Gonrax a răspuns (pentru GTA5):

Asta ar fi cel mai ok zic eu:
http://www.emag.ro/......DSRR7MBBM/