| andi27 a întrebat:

Ce sa fac da ca imi cere la un joc cd-rom? am incercat si prin daemon tools lite si tot imi cere.ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Seby90 a răspuns:

Bai nu mai raspundeti, ca nu stiti ce vorbiti.
Tu ai jocul necrackuit, vezi in cdul jocului trebuie sa fie un folder crack, acesta din urma contine executabilele jocului care le vei copia in folderul care s-a instalat jocul, inlocuind originalele.

5 răspunsuri:
| XtReMee a răspuns:

Pune crakul mah copiazal unde e jocul si deablo habar nai cica schimba windowsul du-te si te plimba prin parca mah

| VladMC a răspuns (pentru XtReMee):

Bai,ti se pare ca n-am alta treaba decit sa stau pe net sa scriu prostii? Sint programator, asa ca stiu mai bine.Ce tot vorbiti de crack ca andi27 n-a pomenit de crack, ca nu toate jocurile au crack

| VladMC a răspuns:

Nu poți face nimic.Jocul nu e pentru windowsul tau

| VladMC a răspuns (pentru Seby90):

Eu am avut inainte o joaca tot asa si nu mergea din cauza windowsului, nu avea nici un crack in ea

| Seby90 a răspuns (pentru VladMC):

Stfu.

| Seby90 a răspuns (pentru VladMC):

Bai nu mai raspundeti, ca nu stiti ce vorbiti.
Tu ai jocul necrackuit, vezi in cdul jocului trebuie sa fie un folder crack, acesta din urma contine executabilele jocului care le vei copia in folderul care s-a instalat jocul, inlocuind originalele.