| madalin_7682 a întrebat:

Ce sa fac daca am primit ban la pe un servar la counter strike fara sa joc cu coduri ce pot sa fac ca sa imi scoata banul? dau vot

Răspuns Câştigător
| Mike23 a răspuns:

Intri pe forumul serverului respectiv, daca e un server respectabil, trebuie sa aiba forum, gasesti forumul scriind pe google numele serverului si forum, de exemplu Freakz Forum, iti faci un cont pe acel forum si postezi la sectiunea cu reclamatii problema ta, sau unde gasesti, daca baietii sunt de treaba vor intelege si iti vor scoate banu', daca nu, nu se merita sa mai joci pe serverul lor. Mult Noroc, mai mult de atat nu cred ca poti face, decat sa iti schimbi ip'ul ceea ce e tare complicat.