| Nova21 a întrebat:

Ce sa fac daca Driver San Francisco nu se mai porneste o mers de cand l-am luat da acum apasa pe el da nu se porneste. Funda

2 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Înlocuiește crack-ul de la joc.
Caută pe h33t jocul, și ia-l cu SKIDROW.
Apoi, deschizi arhiva (cu daemon tools/power iso/winrar) și copiezi tot ce se află în folderul SKIDROW în folderul jocului.

Dezinstalează-l de tot cu Revo Uninstaller și încearcă ce am scris.
Apoi șterge fișierul settings.ym din C:\Users\%numeleuserului%\AppData\LocalUbisoft\Game Launcher, unde %numeleuserului% înseamnă numele contului (de la Windows).

| s1ge123 a răspuns (pentru DDCC):

Si eu am avut aceeasi problema, mersi, la mine trebuia doar sters settings.ym, MS, meriti funda