| PetraCatalin a întrebat:

Ce sa fac sa imi mearga sim ie minecraftul.Inainte pe Windows Vista imi mergea acuma mi-am bagat Windows 7 si nu imi mai merge:
http://imgur.com/5ZkX0Ho

Răspuns Câştigător
| CezarAjutorul a răspuns:

Incearca sa stergi folder-ul minecraft-ului de tot. Daca il ai instalat sterge din folder-ul in care l-ai pus si du-te si in folderul %appdata% pentru a sterge folder-ul. minecraft

Ca sa te duci in %appdata% scrii acolo la start la search %appdata% si iti va gasi un folder numit roaming.

2 răspunsuri:
| Alexandru_Radu_1999 a răspuns:

Spune specificatiile, dar cred ca trebuie sa iti bagi "Graphic Media Acelerator Driver"

| PetraCatalin explică:

Mersi oricum am găsit o soluție. Daca aveți același problema ca în imagine luați driver Booker și instalația placa video nu are viruși și îl recomand cu incredere