| KadeJudo a întrebat:

Ce sa fac sa-mi mearga bine si la setari maxime jocuri gen fifa 2009, call of duty world at war, battlefield bad company, far cry 2 si altele... cele pana'n 2009.
am 1 gb ram, placa video ati x1550, dual core 2, 4 GHz si windows sp3, imi merge fifa de la 2009 in sus cam in reluare la setarile minime si kane and linch de exemplu are audio prost, adica se aude ca atunci cand se ia emisia si apar purecii...
ce sa folosesc pentru a ma bucura de jocurile gen, cele mentionate mai sus la optiunile maxime?
app, am destul spatiu pe hard

1 răspuns:
| TheBwgg a răspuns:

Pai sfatul meu este sa mai adaugi inca 1 gb ram