| CipiA a întrebat:

Ce sa fac: sa sterg toate jocurile din pc si sa pun altele daca da dati niste sugestii varianta 2 las jocurile allea? dau funda pentru cel mai interesant joc pls

Răspuns Câştigător
| eduard55882 a răspuns:

Metin2 Oriental ( acum s-a inchis dar o sa revina peste o luna) Metin2 Empire, Metin2 Darkness, Metin Lunaris-Online, Metin 2 For You, Metin3, Metin 9, Metin1, Metin4, Metin5, Counter Strike 1.6 eXtream, Counter Strike 1.6 Carbon v1.1, Counter Strike 1.9. (Sper ca te-am ajutatwinking fundita?:X

| CipiA explică (pentru eduard55882):

Nu sunt player de metin dar am jucat TheDarknes 2 si e un super joc si cs deci iei funda

3 răspunsuri:
| WatDaFuq a răspuns:

Mtin2.Gx ii un super joc si noroc pe el! Daca iti place FUNDA!

| CipiA explică (pentru WatDaFuq):

Scuze dar eu ma refeream la jocuri pcdar ai dat un joc bun de vot