| ripex a întrebat:

Ce servere de minecraft romanesti stiti?

66 răspunsuri:
| Timisoara_Poli_1998 a răspuns:

DrKnature.zapto.org sper ca te-am ajutat happy

| SuperMetin2mOndial a răspuns:

Sall s-a deschis un nou server de minecraft si eu si altii vrem sa populam sv cine vrea sa intre acesta este ip:86.120.153.241
O SA FIE EVENT LA PRIMI 10 PLAYERI
daca in caz de este inchis servarul va rugam mai astepati oleaca pls intrati sa-l populam Add la favorite :86.120.153.241

| bubububu222 a răspuns:

193.84.64.111:25565-server hostat 30 sloturi super pluginuri!

| SupremeN00b a răspuns:

Rocrafting
Ip : rocrafting.uhcserv.net

| Supper a răspuns:

Buna doresc sa va prezint o noua comunitate de Minecraft lansata recent. Momentan avem Survival 1.12 SkyBlock 1.12 acum se inplementeaza si BedWars pe viitor se vr adauga si altele in functie de cerinte. Serverele sunt bine configurate cu multe eventuri rank up in joc (- Default- Member- Coal- Iron- Gold- Lapis- Redstone- Diamond- Emerald-Obsidian- Bedrock-Prestige) shopuri claim land protectii nametaguri personalizate meniuri cu comenzi rapide. Va asteptam sa va alaturati
IP mc-global.my-serv.com