| Eu500 a întrebat:

Ce spuneti de acest PC PT GAMING, va duce toate jocurile la setari maxime ( FIFA 15, GTA 5, BATTLEFIELD 4 ETC,), fara sa mearga in reluare?

http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1001099/

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Configuratia respectiva este foare ok, vei putea juca orice noutate in materie de gaming cu el cu setarile la ultra, in rezolutie full hd.

5 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Schimba sursa cu un sirtec de 500 ca segotep nu e firma de top.

| Eu500 explică:

A fost facut acum o ora dar nu asta conteaza ci piesele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun, dar daca vrei sa duca jocurile la maxim mai bine iei un FX-8350...

| Eu500 explică (pentru anonim_4396):

Sincer sa fiu si FX6300 mi s-a spus ca este prea mult are 6 nuclee, mi s-a spus ca as putea sa iau unul cu 4 pentru ca cu 6 deocamdata nu am ce face, si tu imi spui sa iau unul mai mare? laughing)

| Cucolea_Iulian_1996 a răspuns:

Pai cand a fost facut daca e mai vechi de 2012 nu e prea bun pentru setarile maxime