| Ionut_Coman_1996 a întrebat:

Ce spuneti mi-ar merge Fifa 14 pe un calculator cu procesor:Intel(R) Core(TM) i3-2328M CPU @ 2. 20GHz 2. 20GHz,RAM:4, 00GB,SISTEM TYPE:64 bit Operating Sistem? Ma refer la FIFA 14 din magazin cel original.Si vreau sa-mi spuneti si daca mi-ar merge cu intreruper sau cum miscare proasta. Scuzati categoria FUNDA

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Placa video dedicata unde este? Oha..nu-ti merge.

| Hitback a răspuns:

Nu va merge fara o dedicata buna.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Daca ai placa video integrata nici nu incerca sa-l cumperi.

| neverwinter a răspuns:

Cauta pe google ---- I can run it? iti da un site si acolo selectezi jocul fifa 14 si ai sa vezi daca iti merge. Sper ca te-am ajutat

| Sarboiu_Flavius_1999 a răspuns:

Eu zic ca merge mai uitate si tu si convinge-te. Link pentru. cerinte : http://www.blasterzone.ro/cerinte-de-sistem-fifa-14/