| JucatorDeMinecraft a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa imi mearga minecraft daca am windows xp si imi apare Bad card video drivers?

Răspuns Câştigător
| YoCopchilNeboon a răspuns:

Trebuie sati cumperi o placa video mai puternica si sati instalezi Windows 7!

1 răspuns:
| DayN a răspuns:

Vai de viata mea laughing) nu iti merge minecraft?rolling on the floor))) ce calculator ai? un butuc legat la o scandura?rolling on the floor) Minecraft are cerinte foarte mici, deci nu are legatura cu Hardware poate mai mult cu Software deci verifica poate ai ceva cu driverele videohappy verifica daca sunt instalate corespunzator!