| Fitza_Romalio_1995 a întrebat:

Ce trebuie sa pun pe arma la un metin2pvp ca.sa fie full? va rog P.S

1 răspuns:
| MalxD a răspuns:

Pentru Warrior : Putere, Tare impotriva semi-oamenilor, Sansa de lovitura critica, sansa de lovitura patrunzatoare, Sansa de otravire, Pietre : Piatra Anti Warrior, Piatra Lovitura fatala, Piatra Patrunderii.
Pentru Sura, Ninja, Saman schimbati doar piatra cu anti (ex: Piatra anti sura, ninja, saman) Si restul la fel ca la warrior, doar ca schimb STR cu DEX la ninja, INT la sura/saman.