| anonim_4396 a întrebat:

Ceao!
De ce cand aprind pc-u' imi intra greu placa de retea,si nu ma lasa sa ma conectez la net, adica stau cam vreo 2-3 minute pana intra si nu ma lasa sa fac mai nimic in timpu' ala.(mi-am reinstalat windows ) trebuie ceva anume instalat pentru ea sau?

3 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Pai tu vrei sa-ti mearga la cheie? Da` are procesoru`cat motorul de Ferrari?
Lucreaza pc-ul mai greu din 2 motive:memorie RAM putina sau procesor prea mic.

| UbexFlo a răspuns:

Alta explicatie nu exista decat ca trebuie sa stai sa astepti. Daca tu crezi ca 2-3 minune inseamna mult, inseamna ca aia cu procesoarele de 2. 60Ghz merg mereu cu pc la reparat mereu pentru ca nu merge atat de repede cum vor.

| UbexFlo a răspuns:

Atunci asteapta sa primesti un alt raspuns.Ai grija sa nu te prinda Pastele din 2999