| alexandru2108 a întrebat:

CEAU...imi puteti spune si mie niste jocuri faine in afara de mmog-uri, si daca puteti sa-mi spuneti si linkul de unde sa-l descarc si sa imi mearga...

Răspuns Câştigător
| delete8 a răspuns:

Salut am sa-ti dau eu un site unde poti descarca orce jocuri vrei si sunt gratuite pe acel site gasesti cel putin 1000 de jocuri si toate sunt faine gasesti si file detoate

http://www.dngteam.com/category/jocuri/

TEROG FUNDA SI VOT

2 răspunsuri:
| Darko18 a răspuns:

Salut. pai depinde ce jocuri iti plac uite aici cateva care imi plac mie big griniRT 3, Crysis 2, BFBC2(Battlefield bad company 2) Medal of Honor, Prince of Persia, Duke Nukem Forever, Sniper Ghost Warrior, Call of Duty Black ops, Assassins Creed Brotherhood, Assasins Creed 2, Metro 2033, Homefront... FUNDIȚA?

| AdiCosac a răspuns:

Eu sugerez seria gothic, se descarca de pe google.