| robytza2001 a întrebat:

Cei care ati jucat Metin2(nu conteaza care) si aveti un cont bun(nu neaparat cu iteme site sau ceva,doar lvl mare si itm bunciele) si mai stiti si parola,va rog sa mi-l dati mie. Vreau sa ma apuc de unu nou da, am un prieten care are conturi mari pe multe metinuriii si vreau sa-l depasesc. Cel mai misto cont ia funda(dau si eu ceva la shcimb daca e nevoie)!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai misto cont ia funda? Dar tu chiar te asteptai sa iti raspunda multi oameni? laughing)