| TropicalSun a întrebat:

Cei care joaca metin2
Unde cresc cel mai bine la lv 55?(avand in vedere ca sunt shamanca pe zmeu)
Unde pica armele de la lv 70+ si vesmantul negru?
E adevarat ca daca ai vesmant negru+9 sil faci cu pamflet scrima iti face o alat armura?(armura de rege/regina)

3 răspunsuri:
| Raptor a răspuns:

Cu saman zmeu... la bo sau in v1 rezisti dar mai bine cresti in v2 in grupa cu cineva, poti merge si sa cresti pe buffuri.
arme de 70+ pica in cufere, v3, v4 si vesmant negru in padure numai de la lv 84+, cufere si v4.
E adevarat ca faci armura epica dar in nici un caz armura de rege si in nici un caz cu un pamflet! Se numeste armura verde si se face din 3x dragon scarles si 4x dragon claw... nu se stie inca denumirea lor oficiala pe ro pentru ca inca nu a picat la nimeni, n acestea le dropeaza dragonul din camera de cristal. Despre ele gasesti aici mai multe informatii: http://board.metin2.ro/......estserver/ (mai sus e in engleza, citeste jos)
Bafta :)

| shhhs a răspuns:

Daca ai un caracter bine facut cisteste asta: http://orademetin.blogspot.ro/2012/08/unde-sa-cresteti-pe-metin2.html
Daca esti mai slabuta, poti oferi buff celor ce te cresc.
In legatura cu celelalte intrebari, fi pe faza...pe blog o sa se puna pana la urma ghiduri si despre asta. xD

| Amplifier_8453 a răspuns:

Pai la 55 daca ai si inteme tari la BO(orci negri) si in templu si vesmant negru cade in turnu demonilor la etaju 6. si daca ai vesmant negru +9 pe metin2 Ro nu iese altabig grin(scuze daca m-am exprimat gresitbig grin)