| SorinelF86 a întrebat:

Ceva siteuri de pierdut vremea si conversat cu altii imi spuneti si mie?

16 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

TPU laughing

| SorinelF86 explică (pentru R0R0):

Da da laughing

| R0R0 a răspuns (pentru SorinelF86):

Ai incercat? laughing

| SorinelF86 explică (pentru R0R0):

Ce sa incerc? tongue

| R0R0 a răspuns (pentru SorinelF86):

Sa iti pierzi vremea aiurea pe TPU, sa conversezi cu useri...

| SorinelF86 explică (pentru R0R0):

Nu, mi-e teama ca nu vor raspunde big grin

| R0R0 a răspuns (pentru SorinelF86):

Eu ti-as fi raspuns laughing
Poti intra si pe wattpad (am vazut ca ai pus o intrebare despre aplicatie). Ti-as recomanda eu carti. Si nu te gandi ca daca-s fata citesc romane de dragoste lacrimogene.

| SorinelF86 explică (pentru R0R0):

Multumesc, cred ca e prima idee geniala pe ziua de azi big grin

| R0R0 a răspuns (pentru SorinelF86):

Deci,iti zic cartea cea mai tare sau nu? laughing))

| SorinelF86 explică (pentru R0R0):

Chiar te rog

| R0R0 a răspuns (pentru SorinelF86):

Treci la felicitari.
Nu vreau sa mi se stearga raspunsuri laughing

| SorinelF86 explică (pentru R0R0):

Ma inveti cum functioneaza? laughing

| R0R0 a răspuns (pentru SorinelF86):

Esti pe site de putin timp.
Deci se pare ca te-au ars deja laughing

| SorinelF86 explică (pentru R0R0):

Cine, unde? tongue laughing

| R0R0 a răspuns (pentru SorinelF86):

Adminele,pe maini laughing)

| JetBlueJet a răspuns:

TPU laughing
Incearca pe d-alea de matrimoniale, fa-ti cont fake.(Sentimente.ro smug )
Sau Omegle, daca vrei sa vezi scalambaiati.De iti merge camera web poti sa te costumezi in tot felul de ciudatenii sau sa iti faci un look de cocal*r.
Orkut, Shyrock, Illegitim, My Space, hi5, Google Plus,Youtube,LinkedIn, Twitter, Facebook, Renren, Tuenti, Whispurr, Odnoklassniki, Netlog, StudiVz