| SkepT a întrebat:

Chipset video: Intel HD Graphics 4000

Memorie video ram: Integrata
Cam ce jocuri ma pot juca cu placa asta video daca am procesor i5 si 4gb ram?

Răspuns Câştigător
| xxGhost99xx a răspuns:

O sa poti sa joci destule jocuri recente, insa nu te astepta la cine-stie-ce fps si calitate grafica pentru ca e o placa video integrata care mananca din resursele PC-ului

1 răspuns:
| THERolf a răspuns:

Incearca Black Ops 2 o sa te joci cu vreo 25 fps, Far Cry 3, Batllefied 3, Mafia 2, Minecraft, Hitman Absolution, Assasins' Creed 1, 2 si 3-ule, Assasin's Creed Brotherhood, Euro Truck Simulator 1, si 2, Driftopia ( Pe Steam, e gratis, are 850 mb) cam astea-mi vin mie acum.
Sper ca te-am ajutat! big grin