| Garlik a întrebat:

Cine are cont minecraft premium free ca am luat un gift code da zice ca nu e bun sau macar un tutorial ceva ori un site orice ca m-am plictisit sa joc pe MinecraftSP ca nici la Play Offline nu ma lasa.imi puteti da un raspuns va rog?

Răspuns Câştigător
| DaffyDuck a răspuns:

Salut! In primul rand, iti irosesti timpul sa iei Minecraft Premium.In MinecraftSP poti sa iti faci cont pe www.minecraft.net si sa pui numele de la cont in joc! Sau daca nu, poti juca cu numele lui IHATEPINK CasperFP intelegi ce vreau sa zic =))
Sper ca te-am ajutat!