| norby555 a întrebat:

Cine are de dat un cont la jocul tanoth?

1 răspuns:
| tudy13 a răspuns:

Salutare!
As vrea sa dau un cont pe tanoth si unul pe bitefight...Iti zic cateva detalii:
1.Contul de tanoth: are lvl 54, 53 pietre de sange, iteme pe pietre atat pe el cat si pe unii companioni, bate multi playeri si e pe lumea 2. Mai multe detalii pirviind abilitatiile, itemele, companionii, precum si poze cu caracterul etc gasiti pe tudy013@yahoo.ro
2.Contul de bitefight: are lvl 95, cele mai bune iteme fara pietre, ia bataie doar de la 5-6 playeri, e varcolac. Mai multe detalii despre el gasiti pe adresa mentionata mai sus.
Le vrei? sau vrei unul din ele?