| Sima_Mario_1975 a întrebat:

Cine are un cont cu itm pe Metin2Alaska si nu mai joaca? Daca doriti sa il dati ma gasiti la adresa de mess mario.sima2016@yahoo.com. DAU FUNDA LA CEL MAI BUN CONT!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"DAU FUNDA LA CEL MAI BUN CONT!". Tu chiar te astepti sa primesti atat de multe conturi incat sa fii nevoit sa alegi? Oricum, nu prea cred ca ai sanse sa gasesti un cont bunicel pe care sa il primesti gratis sad

| Alberto97 a răspuns:

Crezi ca cineva ar da un cont muncit 30 zile pentru o funda?