| eSkIlL a întrebat:

Cine are un cont pe metin2.Ro de nivelul 30 40 cu iteme as vrea si eu sa pescuiesc. si sa fac duele si sa cresc contul! Mersi!

Răspuns Câştigător
| Arisz a răspuns:

Eu am pe leonis de 35

3 răspunsuri:
| Raptor a răspuns:

U te refereai la cine il da de tot? trebuia sa zici asta in intrebare...
narcisss, lasa tepele ca asa nu ajungi mare. nu te da ce nu poti sa fi, nimeni de pe lupus nu are sirius +9 si otel +9. ai u?hee hee adu dovada: screenshort-uri
(hai cu quate-u) laughing

| MyProfil a răspuns:

Eu am de 86 pe lupus si am otel+9 sirius +9 si 456kk

| eSkIlL explică:

Arisz imi dai contul tau?big grin Daca da Id meu : alexandru_boss_30