| bodo89 a întrebat:

Cine imi creeaza si mie un cont pe metin2 yoneis?
de level 1. Dati-mi un mesaj cu acel cont nu il postati aici.

DAU FUNDA! Si VOT

9 răspunsuri:
| AlexandruDenis1999 a răspuns:

Care e id sa iti trimit.

| bodo89 explică (pentru AlexandruDenis1999):

Body_bogdan7 e id...mi-am facut dar nu-i nimic...da-mi-l

| bodo89 explică (pentru bodo89):

Auzi.poti sa imi faci pentru fifa online 2 daca ai putea...ti-as fii recunoscator... funda+vot..bineinteles

| bodo89 explică (pentru bodo89):

Nu imi mai trebuie nimic

| AlexandruDenis1999 a răspuns:

Scuze
ca a durat atat mi-s-a stricat computerul
Ti-am lasat mejaj pe Id.

| bodo89 explică (pentru AlexandruDenis1999):

Thx..merge dar fii atent am inca o problema scuze(nu te oblig sa o faci dar)am luat tekkit pentru minecraft si iti trebuie cont pe minecraft.net..mi-am facut si username e emailul dar cand pun la tekkit emailul la username spune inccorect username. daca poti(Zeule) sa imi faci inca un cont si pe minecraft.net

| AlexandruDenis1999 a răspuns:

Nu pot pe minecraft.

| AlexandruDenis1999 a răspuns:

Pune pe el itm de gm.
Macar colier yoneis.
Eu ti-l-am dat sa joci sa faci lvl mare nu sa il golesti de itm.

| AlexandruDenis1999 a răspuns:

La minecraft costa 20 euro