| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi da cont lady popular peste level 9 cu bani sau diamante sau animal? dau funda.

7 răspunsuri:
| Anda1197 a răspuns:

Ti-as da eu unul de lvl. 10. Are iubit, 500$ pe zi, da n-are diamante, bani, asa ca nu ti-l mai daubig grin(pentru ca nu-l mai vrei)

| Anda1197 a răspuns:

N-am cont pe.rohappylove struck

| Noname1920 a răspuns:

Damil prin mesaj cati dau funda si ce vot doresti. iti dau doua conturi unul cu animal si unul lev 9. amandoua sunt si pe rom si be engleza deci in total 4 conturi. eu nu pot trece de lev 9. daca nu crezi ca conturile mele-s adevarale uita-te la lady popular pe romana si scrie la clasamente : yop_sysy12 inca unul tot pe rom si scrii tot acolo: sanda_ pe engleza scrii : brigitte si scrii tot acolo: ragini_12 te rog da-mi contul urgent prin mesaj. asa iti voi da contusile si eu

| Noname1920 a răspuns:

Mil poti da pe cel cu numele luchia97? te rog cati voi da 4 conturi si funda.

| Noname1920 a răspuns:

Nu esti tu luchia97 de pe lady popular romana aveti acelasi avatar si numele asta se regaseste in intrebarile tale

| Lovξ a răspuns:

MyLollipop.l`as vreau eu te rooogpuppy dog eyespuppy dog eyes.pentru ca al meu nu mai mergesad

| biluta01 a răspuns:

Vreau si eu un cont de lady popular cu nivel peste 13 cine imi da si mie?