| xD3yUx a întrebat:

Cine imi da idei de jocuri faine multiplayer?

Genul: Strategie, Razboi si Simulatoare.

4 răspunsuri:
| AndyNarutoShinobi a răspuns:

Civilization 4,5 (poti juca Multiplayer cu prietenii tai), Stronghold (la fel), Call of Duty (2, 4,5, 6,7, 8, cam toate de fapt), Euro Truck Simulator 2 Multiplayer si mult mai multe...Cauta pe gogu'!

| Deac_Alex_1994 a răspuns:

Am eu un server de Farming Simulator 2011 daca vrei iti da-u instalarea la joc si crack-ul pe mess, skype orice doar da-mi id-ul tau de skype sau messwinking

| Florineluuuu11 a răspuns:

Poti incerca Metin2 sau 4Story sau DOTA sunt de strategie si razboi

| saptamana a răspuns:

Poti sa incerci Metin2, Minecraft, Call Of Duty, 4Stroy, Cs si cam atat stiu sper sa iti placawinking