| Petru_Silviu_1995 a întrebat:

Cine imi da si mie un cont de samp sa am macar pe el o casa si o masina, nu cer mai mult, poate sa fie si fara nici.un ban pe el, pe serverul red bugged?
Desigur funda

Răspuns Câştigător
| Marius_Alin_P._1990 a răspuns:

Salut Petru, tare mult mi-as dori sa-ti dea cineva, dar nu prea cred...in ziua de azi e fiecare pentru el.laughing) Si dupa raspunsul dat de mine nu ma astept la funda laughing Incearca sa muncesti, iti recomand trucker sau intra in factiuni si stai mult on pe server sa iei salariu mare, fa-ti singur averea.Bafta!