| Vladut13 a întrebat:

Cine imi da si mie un link de unde pot descarca mod ford mustang pentru euro truck simulator 2?

Răspuns Câştigător
| Kreefy a răspuns:

Mod de ford mustang nu gasesti, abia s-au facut cateva moduri de bmw si numai stiu ce..mai asteapta vreun an ca sa puna mai multe moduri, pana atunci poti juca Test Drive Unlimited 2, are multe masini si e destul de bun jocul.

1 răspuns:
| Kreefy a răspuns:

Salut. Il poti descarca de aici. Este Trial. Daca vrei sa joci mai mult timp, dezactivezi internetul si introduci codul asta : THWYR-Y553Q-71V7H-L8KLL-4KFXE.

Link download : http://www.eurotrucksimulator2.com/download.php