| DianaXSakura a întrebat:

Cine Imi da si mie un metin 2 marfa cu king 1 king 2. s iarme epice la magazin. DAU fundita

Răspuns Câştigător
| david444 a răspuns:

Pai mt2 Hammer

4 răspunsuri:
| Drag0n a răspuns:

Stiu eu Metin2Light e smecher!

Funda?

| daryusBoss a răspuns:

Da poti sa te apuzi de Light e bestial te da la lvl 90 iti da king 2 la pescar arme epice cel mai bun caracter sura bft de nu faci rost de site id meu de mess daryus_2011_ady

| marius999 a răspuns:

Apollo metin2 (http://apollomt2.ro/index.php?page=register) aici te inregistrezi. Treci fain si usor de levele.Am jucat si eu.si acolo unde te inregistrezi la codul ala din imagine incerci de mai multe ori ca pana la urma trebuie sa mearga