| sasabraniste a întrebat:

Cine imi da si mie un metin foarte fain cu iteme bune la shop da si sa cresti Funda la metinu care imi place

2 răspunsuri:
| 4l3xu7zu a răspuns:

Pai sa stiu ca sunt multe metine..HammerMt2 ar trebui sal incerci de curand facut este 24/7 mi se pare si numai are nici lag Lunaris-Online, MondialMt2 Nation dar cresti mai greut si yangul al fel da itemele is 0 yang, Metin2GTH in fine sunt multe dar trebuie sa cauti atent Sper ca te-am ajutat.

| Gabriel_Antonio_1992 a răspuns:

Dacă vrei sa lucrezi la cont și sa fii mândru ca la-i făcut tu Metin2United în schimb dacă vrei sa fii din prima cel mai bun = Metin2Hammer!