| LaurentiuZao a întrebat:

Cine imi da si mie un trade hack functionabil pe metin2 ro

Si un site

funda

3 răspunsuri:
| TheKillerOfKillers a răspuns:

Pe Metin2 Ro nu exista nici un trade hack. Celelalte sunt virusi nu le downloada.

| killllls a răspuns:

Degeaba ai pus intrebarea ca hackurile la metin2 ro au survey. adica trebuie sa platesti banibig grin

| XperimentX a răspuns:

Laurentiu,eu te sfatuiesc sa nu joci cu hack-uri deoarece cand o sa ai level mare o sa iti dea ban si in plus nu exista trade hack pe metin2 ro si celelalte sunt keylogger. Funda?big grin
{P.s.Pe mine m-a fraierit unu de curand si acum nu imi mai merge mess-ul si am niste nervi!}