| zxcv1234 a întrebat:

Cine imi face un cont de mijagi metin2? Daca trebuie sa confirm cu mesaju ala si sa spuna parola si numele sau dati-mi mesaj cu un cod de mijagi meytin 2 la dan_escu_7. Funda la primul raspuns a cui mesaj e primul funda da sa scrieti cine a dat ca sa va

Răspuns Câştigător
| LowLowLowLow a răspuns:

Cont : pe mijagi
id:dandanut2001
password:dandanut2001
loeshcod:003464
Shanwitrew:labush
adresa de e-mail:draq_pe_pod@yahoo.com este a mea ti-l voi transfera succes

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai schimbat parola!

| AdYtZa_1104 a răspuns:

Am eu lvl 103 ninja s iwar 100 cu king de war s iking de ninja c ugrabei+9, HP+9 s iac +9 s iarma lvl 100 arme smechere si altele bun is ima iales bani