| Faicu a întrebat:

Cine imi poate da si mie Counter Strike - Global Offensive? Va rog mult caut de mult timp si nu gasesc... Am gasit cateva dar nu functioneaza... Care ma poate ajuta sa imi dea add la prodanandrei2011@yahoo.com sau sa lase ID lui de mess si ii voi da eu add! Va rog mult dau funda!

3 răspunsuri:
| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

Trebuie cumparat

| AndreiRoll a răspuns:

Cumpara-l este foarte ieftin.In jur de 10 Euro.Nu e mult deloc.

| Faicu explică:

... ma gandeam ca are unul dintre voi cumparat sau luat de undeva si mi-l poate da si mie...