| jackfrost a întrebat:

Cine imi poate da un driver pentru ati mobility radeon hd 5000 windows 8 multumesc!

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Http://www.amd.com/uk/Pages/AMDHomePage.aspx
intra aici si in dreapta sus gasesti support&drivers. duci mouse-ul acolo si se deschid 4 randuri in care iti alegi:
Notebook graphics, Radeon HD Series, mobility radeon hd 5xxx series apoi alegi ce windows ai.

2 răspunsuri:
| Borderline a răspuns:

Daca nu ai cd-urile cu drivere, încearcă progamul Driver Genius.

| DDCC a răspuns:

Salut!
Poţi downloada drp.su full, e gratuit adică nu ai nevoie de crack şi le instalează automat nu doar le caută.