| strikker a întrebat:

Cine imi poate da un hack ( linkul de unde il pot descarca) ( trade sau dmg) pentru metin2 ro.

Răspuns Câştigător
| zdz a răspuns:

Uite aici un hack care merge si pe private si pe ro este kick hack care daca dai de 2 ori cu sabia in mob moare. intra in pack de la metin2ro si sterge pc.eix si pc.epc si bagale pe alea de la hack in schimb si apoi porneste metin2ro merge 100% l-am folosit si eu pe un privatehappy Fundita?big grin

1 răspuns:
| zdz a răspuns:

Scuza-ma am uitat sa-ti dau linkul uitel aici http://fisierulmeu.ro/672UX6QPIB2E/hack-kick-by-qTupeu-rar.html