| Panzer99 a întrebat:

Cine imi poate da un metin Pvm-Pvp romanesc ratele de crescut sa fie max 500%, si lvl max sa nu depaseasca 130.
Funda

Răspuns Câştigător
| Derutz a răspuns:

Uite aici : www.metin2privat.ro. 50% rate pe Chaos, 2 mai mult pe Chaos3. Iar in weekend de 2 ori mai mult decat pe Chaos, adica, Chaos3 rata 100% exp, in weekend 200, in Chaos rata 50%, in weekend 100%, aveti si concursuri, gm, admininstratori foarte buni, intra, si te vei distra! Funda?

3 răspunsuri:
| LoveMetin2 a răspuns:

Metin2RP/Metin2Forgotten/Metin2Magistral/Metin2xPM/Metin2Perfect/Metin2Apocalypse/Metin2Rival/Metin2Vibe\Metin2B-Zone/Metin2TGA/Metin2Fun/Metin2Chaos.Metin2TIM/Metin2Dinamik/Metin2LOA/Metin2Severin/Metin2Buzau/4Metin2PVP/Metin2SQ.Funda?

| KnifeMihaitZaaaa a răspuns:

Mt2 ap e foarte greu
mt2 energy
mt2 mondial
mt2 arcade
mt2 hot style
mt2 virtual
mt2 Gx
mt2 dinamik
mt2 earth
mt2 soul e jmecher
Funitza?happy

| Ionut_Chiper_1991 a răspuns:

Mt 2 new revolution