| XXAll3xx a întrebat:

Cine imi poate da un raspuns foarte clar la intrebarea care o voi pune:Nu imi mai merge hammer mt 2 de ieri si nu stiu ce are am dezactivat anti virusu si nu pot sa mai intru in el fiindca mi se deschide bag id, pass si zice eroare la conectare la server si nu stiu ce sa fac ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Dublu0 a răspuns:

Hammer are PC'ul stricat.O sa se rezolve in 1 - 2 zile cred.

2 răspunsuri:
| Lidia_Vasilian_1995 a răspuns:

Incerca sa dezinstalezi hammer mt2 si reinstaleazal. Sper sa mearga. Bafta. happy

| XXAll3xx explică:

Dublu0 multumesc de raspuns