| Ioana128373i a întrebat:

Cine imi poate face si mie un cont de fata pe metin2? Am incercat sa imi fac eu dar nu merge si nu stiu de ce. Pls. happy

1 răspuns:
| Primo a răspuns:

Pai e simplu ar trebui sa iti mearga eu niciodata nu am avut aceasta problema si am avut multe conturi pe metin. Si nu ai specificat pe ce metin happy e metin2ro ( oficialul) sau e un metin privat ( pe care le recomand pentru ca ro este facut doar pentru a baga bani in el ). Daca vrei un metin frumos intra pe HammerMt2 are doua sv unu e pvp( e frumos dar te plictisesti repede) si unul pvm-pvp pe care joc in momentul de fata. Daca te hotarasti sa joci anuntama. Bafta