| Anonimul3315 a întrebat:

Cine imi poate spune coduri plants vs zombies dar adevarate nu false adica imi dati acolo 893467 si ziceti ca am sori infiniti si ziceti-mi in romana ce fac. codurile care chiar sunt adevarate primesc funda.

2 răspunsuri:
| cParty a răspuns:

Sall pai coduri la plants vs zombies eu pentru sori infiniti folosesc cheatengine 1, 6 e foarte eficient si ia acest site http://www.gamefaqs.com/pc/959255-plants-vs-zombies/cheats bafta la joc :D

| Masacven a răspuns:

Http://dlh.net/chtdb/chtindex.php?lang=eng&sys=pc&match=Plants+vs.+Zombies
Gasesti aici trainere, le downloadezi si manipulezi mechanicile jocului.