| Nedelcu_Claudiu_2000 a întrebat:

Cine imi poate spune cum sa scap de aceasta eroare si sa imi si instalez si descarc corect metin2 in pc. In timpul instalarii imi apare aceasta eroare file:///C:/Documents%20and%20Settings/WinXP/Desktop/unti tled.bmp. Dati pe link sa vedeti imaginea

1 răspuns:
| alliyn13 a răspuns:

... "link-ul" ala nu e un link... merge doar la tine deoarece e doar o coordonata a imaginii incearca sa o uploadezi pe un site gen: postimage.org daca vrei sa o vedem si noi. laughing