| Akin21 a întrebat:

Cine imi poate spune daca postezi pe youtube ex videoclipuri si cu minecraft su cu metin2 poti avea parteneriat cu youtube?

1 răspuns:
| Wallsal a răspuns:

Salut!
Din pacate continutul acesta este copyright,adica iti trebuie aprobare de la administratorul jocului,adica de la ce care au creat sau au acum jocul, ceea ce se poate face destul de greu avand in vedere ca suntem in Romania, deci nu poti face parteneriat cu youtube, fara aprobare de la cei care au creeat jocul, stiu ce zic pentru ca am citit pe youtube si peste 4 siteuri cu cei care au vrut sa faca parteneriate.Salut!